fbpx
DSC_3197websize.jpg

:CoolMusic se cítí blaženě

,,…díky vašemu online piano kurzu jsem se konečně naučila zahrát si na klavír písničky, které jsem vždycky chtěla umět. Nejlepší dárek k narozeninám! Děkuji!”

Chtěly bychom poděkovat Barboře K. za krásnou recenzi k našemu kurzu. Moc si toho vážíme!

Poprvé jsme pomyslely na to, že natočíme online klavírní kurz, už na jaře 2020 při první vlně pandemie. Naše hudební škola :Cool Music byla pozastavena a my s našimi lektory jsme se učili novému způsobu vyučování – online. Přiznáme se, že jsme nejdříve byly skeptické k tomuto novému druhu výuky. Postupně jsme však našly cestu, jak online výuku využít naplno. Hra na nástroj  je především srdcovou záležitostí a jsme proto rády, že nás nová doba naučila probudit tuto radost i při online lekcích. Během léta jsme pak pilně a nadšeně natáčely náš COOL PIANO KURZ.

Popravdě. Do natáčení jsme šly po hlavě. Měly jsme jasnou představu o tom, jak by videa měla vypadat až do chvíle, než jsme začaly natáčet. První díl jsme natáčely celý den!, než jsme byly s výsledkem spokojeny. Těch přeřeků!!! Do dneška se smějeme:-)))

Další lekce už šly hladce. Při vzpomínce na letní natáčení můžeme s čistým srdcem říci, že jsme do našeho piano kurzu daly to nejpší z našich takřka patnáctiletých lektorských zkušeností. 

Doufáme, že stejně tak jako Bára, budete nadšeni i vy a že se hra na klavír stane i vaší srdcovou záležitostí stejně tak, jako je tou naší.

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email