fbpx

Lekce pro děti

Hudební kroužky šité dětem na míru již od roku 2012.

Hra na hudební nástroj

zpěv • flétna • klavír • bicí • kytara​

Naši žáci hrají písně, které znají například z rádia nebo pohádek a které si sami vyberou. Motivuje je to ke hře a také k lepšímu výsledku, jelikož děti vědí jak píseň zní. Skladby speciálně upravujeme na míru podle úrovně daného žáka. Máme široké portfolio již zaranžovaných skladeb a ty co nemáme, aranžujeme dětem na míru. Je pro nás důležitý individuální přístup ke každému dítěti a také se snažíme respektovat jeho hudební vkus a jedinečnost. 

Naše výuka je koncipovaná tak, abychom dítě od začátku vedli k soběstačnosti ve hře na nástroj a k improvizaci. V hodině jsou vždy dva žáci. Jeden se učí teorii a druhý hraje. Pokud jedno z dětí chybí, tak má žák hodinu pro sebe. V hodinách používáme vlastní skripta hudební nauky, která vyšla nákladem a používají je i jiní pedagogové. Výuka trvá 50 minut.  Nabízíme i nadstandartní služby jako je například vyzvednutí dítěte v družině.

Skupinové lekce

5 – 20 žáků • sbor a kapela

Kromě individuálních hodin nabízíme i lekce skupinové pro pět až dvacet žáků. Ti jsou rozděleni na sbor a kapelu. Naučí se tak vzájemné kooperaci nejen mezi sebou, ale také s lektory a školou.

I zde platí, že dáváme důraz na atraktivní výběr skladeb, které potom předvedeme na školních akcích. Pro děti je to prostředí, ve kterém se poznají v úplně novém světle. A rozhodně jim to přinese mnoho radosti a zábavy.

Naše první písnička!

Máte také doma malé nadšence, kteří se chtějí naučit hrát na piano?
 
Tak právě pro ně, pro ty nejmenší, jsme společně s Kytary.cz připravili zábavný kurz.
 
Naučit se s námi můžete například písničku “Hot Cross Buns”, kterou určitě všichni znají!