fbpx

Online piano kurz

Naučte se hrát na písních, které jsou vám blízké.

Chcete začít hrát, ale nemáte čas chodit na lekce a neorientujete se v nekonečné nabídce videí, které najdete na internetu?

Kurz je vhodný pro dospělé či starší děti.

Chtěli jste se už tolikrát naučit hrát na klavír, ale vždy Vás odradila představa časové a finanční náročnosti?

Proto jsme pro naše studenty společně vytvořily metodiku výuky na klavír, o které s čistým srdcem tvrdíme, že už nemůže být snažší a zároveň zábavnější! A jak to děláme?

Jsme přesvědčeny o tom, že motivace a chuť do učení se zvyšuje tím, když máte možnost učit se Vám blízké a známé skladby. A nemusí se jednat pouze o uznávanou klasiku, ale naopak také právě o hudbu populární.

Připravily jsme pro Vás online video kurzy, ve kterých se rychle zorientujete a pomocí nichž velmi rychle ovládnete hru na klavír.

Díky tomuto kurzu budete pány svého času, protože si kurz můžete pustit prakticky odkudkoliv, na počítači, ale i v mobilu. V tomto kurzu získáváte naprostou svobodu nad svou výukou, můžete se libovolně vracet k lekcím se skladbami a přecházet mezi jednotlivými technikami.

Také získáváte libovolný přístup k pracovnímu sešitu, kde ke každé lekci naleznete potřebné noty a také další teoretická cvičení, díky nimž se ve hře na klavír můžete ještě více zdokonalit.

Doufáme, že je Vám nyní představa výuky hry na klavír bližší a stane se Vaší vášní tak, jako je tou naší.

CO ONLINE PIANO KURZ OBSAHUJE

*Kurz je vhodný pro dospělé či starší děti.

*Vzhledem k tomu, že kurzy jsou považovány za digitální obsah, souhlasím s tím, že po spuštění kurzu již nemám právo na odstoupení od smlouvy ve 14 denní lhůtě.

Součástí video kurzu jsou noty ke každé lekci, MP3 nahrávky “na cvičení” a pro ty, kteří se chtějí zdokonalit ve čtení not, jsou připraveny i teoretické listy.

1. We Will Rock You
2. Imagine
3. Hit The Road Jack
4. The Scientist
5. Thousand Years
6. Nothing Else Matters
7. Radioactive
8. We Are The World & Happy Birthday
9. Bohemian Rhapsody & Senorita
10. I’m Yours
11. Someone Like You
12. Dreamer
13. Happy
14. Girl Like You & Look What I Found
15. This Love

UPOUTÁVKA